17.05.2018  на базі  Біленьківської  загальноосвітньої школи відбувся науково-практичний семінар «Використання хмарних технологій в освітньому процесі ЗДО» для педагогів закладів дошкільної освіти Біленьківської ОТГ. В семінарі взяли участь 17 педагогів: завідувач, вихователь-методист, психологи, соціальні педагоги, вихователі  КДНЗ "Веселка", Лисогірського та  Маріївського НВК.

         Старший викладач кафедри дошкільної освіти  КЗ "ЗОІППО" ЗОР Шульга Л.М. ознайомила з сервісами Google, можливостями  і перевагами використання хмарних технологій.

 

 


Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

         17 травня в Біленьківському КДНЗ «Веселка» відсвяткували «День вишиванки». Вихователями груп було організовано та проведено заняття, бесіди здітьми. Свято продовжилось на території закладу, де діти танцювали, співали.  Вихованці разом з працівниками закладу, в  барвистих вишиванках  виконали флешмоб,  в кінці якого в небо були випущені шари. На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.

      Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

 

 Ми всі – український народ, який складається з родин – малих, великих та  працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі. Це і наші групи, і наш садок…

Сьогодні, 15 травня 2018 року, в Біленьківському КДНЗ «Веселка» відбулося свято до Дня сім’ї  «Родина, як зірка єдина», де  всі бажаючі  зібралися у колі нашої дружної родини, адже садок – це теж сім’я.

 Підготувала та провела захід соціальний педагог закладу Тюпа Ю.М. Діти групи «Соняшник» для створення позитивного настрою заспівали пісню  «Цьомчик», діти груп «Казочка», «Капітошка» та «Барвінок» розповіли чудові віршики про сім’ю та родинний затишок. Дошкільнята брали участь у конкурсах разом з батьками, грали в рухливі ігри. Як підсумок свята – діти виразили свої позитивні емоції у малюнках на стінах будівлі дитячого садка.

 

 У цей чудовий день діти та працівники ДНЗ щиро бажають всім – дорослим і дітям – завжди пам’ятати про тих, хто нам дав життя, берегти батьків, бути батькам опорою та надією. Бажаємо Вам усім любові від батьків, поваги від дітей , а щастя і здоров’я від Бога. 


Спортивна розвага "Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі!"

Спортивні свята дуже цікаві для маленьких дошкільників, адже вони об’єднують усіх дітей та дарують відчуття перемог. А головне, такі заходи формують у дітей бажання бути сильними, спритними, активними, спонукають до занять фізичними вправами,  зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності за себе та інших.

 

В Біленьківському КДНЗ «Веселка» відбулося спортивне свято «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі!», на якому наші вихованці отримали заряд бадьорості та позитивного настрою!

Спортивна розвага для малят

          В нашому садочку відбулася спортивна розвага для дошкільнят "Діти наші вправні, сильні і кмітливі, і швидкі".  Малята активно брали участь в іграх-естафетах, які допомагають розвивати силу, спритність, швидкість та витривалість. Вчилися злагоджено та дружно виконувати завдання. Діти були активними, емоційними та, головне, отримали величезне задоволення, море емоцій, позитиву та сміху. А в кінці розваги за активну участь в спортивних змаганнях усі дітки були нагороджені солодкими призами.